• Ürünler taze mi?

Tüm ürünler günlük ve taze olarak servis edilmektedir.

Profiterol içerisinde yerli çikolata kullanıyor musunuz ?

Belçika çikolatası haricinde başka hiç bir çikolata kullanılmamaktadır.

 

  • Kaç şubeniz var?

Kurtuluş Cad. No:182 B / Şişli 

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No56 / Kadıköy

Bu iki adres dışında şubemiz bulunmamaktadır. Benzer isim ile hizmet veren işletmeler ile hiç bir bağımız bulunmamaktadır.

 

  • Ürünleriniz de koruyucu katkı maddesi kullanılıyor mu ?

Hiç bir ürünümüzde koruyu katkı maddesi,renklendiri vb kimyasallar kullanılmamaktadır. Bu sebeple ürünlerimizin 2 veya maksimum 3 gün içerisinde tüketilmesi ve mutlaka buzdolabında muhafaza edilmesi gereklidir.

 

  • Krema içerisinde su ve kimyasal tatlandırıcılar bulunuyor mu ?

Krema sadece safi sütten pişmektedir. Ürünlerin içerisinde musluk suyu , koruyucu , tatlandırıcı , renklendirici gibi hiç bir kimyasal kullanılmamaktadır. Fırınlardan satın alınan tüm ürünlerin hemen hemen aynı tatta olma sebebi hepsinin aynı firmanın krema tozunu musluk suyu ile karıştırıp ürün haline getirmelerinden kaynaklanmaktadır. Ürünlerimizin içerisinde kullandığımız kremanın pişme,soğuma,hazırlanma süresi yaklaşık 3 saati bulmaktadır.

 

  • İl dışına kargo ile gönderiminiz mevcut mudur ?

İstanbul dışına kargo ile gönderim gerçekleştiremiyoruz. Kargo da geçen sürede ürünün bayatlaması , ambalaj içerisinde ki ürünün görselinin bozulması gibi olumsuz durumlar sebebi ile gönderim gerçekleştiremiyoruz.

 

  • Yemek,toplantı,düğün gibi organizasyonlara özel servis hizmeti alabilir miyiz?

Büyük organizasyonlarla ilgili siparişlerinizi bize info@nazarpastanesi.com mail adresimiz veya 0216 418 70 70 numaralı telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz. Üretim ve teslimat süreçlerini göz önünde bulundurarak mümkün olduğunda en az bir hafta öncesinden siparişlerinizi onaylamanız gerekmektedir.

 

  • Ürünlerinizi başka nerelerden tedarik edebiliriz?

İki şubemiz dışında şu an için iş ortaklığı yaptığımız başka bir firma bulunmamaktadır. Önce ki yıllar da Migros , Macro Center , Tansaş gibi zincir marketler aracılığı ile ürün sunumları yapıldı ancak ürün saklama koşullarında sorun yaşandığı için ürün teslimatları durdurulmuştur.